ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
2368009593

Акустичний концерт «Rock залежність - Updated»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Якщо для вас Scorpions, Falling in reverse, Skillet, Five Finger Death Punch, Linkin Park, Papa Roach, Lordi, Rammstein, Nightwish, Evanescence, No Doubt, Slipknot, 30 sec to mars, Metallica, bad omens & poppy та багато інших не просто слова, а привід, що змушує ваше серце битися ритмічніше, для вас концерт "Rock залежність - updated”

Погрузиться в море енергії та драйву на акустичному рок концерті, де потужні гітарні рифи поєднуються з пристрасними звуками рояля, віолончелі та скрипки. Це не просто концерт - це вибух почуттів та емоцій, який залишить вас на найвищих хвилях екстазу!

Акустичний концерт "Rock залежність - Updated" - це нове звучання ваших улюблених рок-хітів у акустичному форматі, яке ввібрало в себе всю мелодійність та різнобарвне емоційне відчуття суті. На вас чекають смачні креативні ідеї, які знайдуть відгук у серці кожного. Ви почуєте відомі композиції під акустичний супровід та вокал від професійних музикантів.

Вокал - Фаіна Бекбулатова
Фортепіано - Владислав Алтухов
Гітара - Вадім Сіренко
Бас - Кирило Булавін
Віолончель - Плющ Олександр
Скрипка - Ольга Скрипка
Барабани - Арсеній Васильченко

Погрузіться в море енергії та драйву на акустичному рок концерті, де потужні гітарні рифи поєднуються з пристрасними звуками рояля, віолончелі та скрипки. Це не просто концерт - це вибух почуттів та емоцій, який залишить вас на найвищих хвилях екстазу!

Вони подарують незабутні емоції на довготривалий час.

Связанные события

15 Вс сентября ’ 2024
Белая Церковь

ПК «Росава»

18:30
250 - 700 грн